O kociakach

Przeczytaj, zanim kupisz!

Hodowla Sona Artis posiada obecnie przepiękne kocięta brytyjskie krótkowłose. Maluchy przyszły na świat 22.09.2017 roku. Do odbioru będą dostępne pod koniec grudnia. Mamy sześć dziewczynek (tricolor) i dwóch chłopców (bicolor). Rodzicami zostali Julius vom Wernerwald (kremowy kocur z renomowanej, niemieckiej hodowli kotów brytyjskich) i Idea z hodowli Pokusa*PL ( czekoladowy arlekin).

W naszej hodowli koty są traktowane jak członkowie rodziny. Dbamy o ich zdrowie i zapewniamy im najlepsze warunki do wzrostu i rozwoju. Kocięta opuszczają hodowlę dwukrotnie zaszczepione najlepszą szczepionką i odrobaczone. Każdy kociak posiada chip, książeczkę zdrowia i pięciopokoleniowy rodowód Polskiego Związku Felinologicznego (PZF). Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu. Kociaki w opcji „na kolanko” są po zabiegu sterylizacji/kastracji.

Kocięta są gotowe do odbiory po ukończeniu minimum 12 tygodni. Każdego kociaka wyposażamy w wyprawkę. Rezerwacja kociaka następuje dopiero po wpłaceniu ustalonego zadatku, który jest bezzwrotny w przypadku, gdy potencjalny właściciel zrezygnuje z zakupu kociaka. Szczegółowe warunki sprzedaży kociąt są zamieszczone w umowie, którą podpisujemy z każdym, nowym właścicielem kociaka.

Galeria

Parę zdjęć do obejrzenia