O kociakach

Przeczytaj, zanim kupisz!

          W naszej hodowli koty są traktowane jak członkowie rodziny. Dbamy o ich zdrowie i zapewniamy im najlepsze warunki do wzrostu i rozwoju. Kocięta opuszczają hodowlę dwukrotnie zaszczepione najlepszą szczepionką i odrobaczone.  Szczepienie przeciwko wściekliźnie jest wykonywane tylko w przypadku, gdy kot wyjeżdża do nowego domu za granicę. Każdy kociak posiada chip, książeczkę zdrowia i pięciopokoleniowy rodowód Polskiego Związku Felinologicznego (PZF). Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu. Kociaki w opcji „na kolanko” są po zabiegu sterylizacji/kastracji.  Kocięta są gotowe do odbioru po ukończeniu 15 -16 tygodni. W okres ten wliczona jest rekonwalescencja po zabiegu sterylizacji/kastracji.  Każdego kociaka wyposażamy w wyprawkę. Rezerwacja kociaka następuje dopiero po wpłaceniu ustalonego zadatku, który jest bezzwrotny w przypadku, gdy potencjalny właściciel zrezygnuje z zakupu kociaka. Szczegółowe warunki sprzedaży kociąt są zamieszczone w umowie, którą podpisujemy z każdym, nowym właścicielem kociaka.

Legalna hodowla dba o najlepsze warunki dla swoich kotów. Tylko prawdziwy  hodowca zagwarantuje, że kot, który trafi do Państwa domu jest rasowy w 100%.  Ręka hodowcy, to ręka która uspokaja kocią matkę w czasie porodu.  Ręka hodowcy nie zawaha się, żeby pomóc w przyjściu na świat kociakom. Ręka hodowcy to ta, która odcina pępowinę.  Ręka hodowcy to ta, która oczyści noworodka i pomoże mu złapać pierwszy oddech. Ręka hodowcy to ta, która walczy by uratować słabe, kocie dziecko choć czasami … przegrywa tę walkę. Ręka hodowcy to ta, która codziennie sprawdza wagę każdego kociaka by mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Ręka hodowcy zbliża kota do swojej matki i stymuluje gruczoł mleczny by pojawiło się mleko dla maluchów.  Ręka hodowcy to ta, która wykarmi  butelką malucha, kiedy jego matka nie będzie mogła zapewnić mu pokarmu. Ręka hodowcy to ta, która pociera oczy, aby zwalczyć zmęczenie bezsennych nocy i dni pełnych napięcia i trwogi. Ręka hodowcy to ta, która oddaje matce zagubionego kociaka, która bawi się z maluchami i karmi, gdy kociaki zostają odstawione od matki. Ręka hodowcy to ta, która leczy, gdy maluchy zachorują i dba o każde maleństwo z największą czułością i troskliwością.

Ręka hodowcy to ta, która powierza państwu kota, mając nadzieję, że trafia w dobre ręce. Ręka hodowcy to ta, która zawsze odbierze telefon, gdy będziecie państwo potrzebowali informacji. Proszę pamiętać o tym wszystkim, gdy będziecie się państwo decydować na wybór kota z prawdziwej hodowli.

Galeria

Parę zdjęć do obejrzenia